1. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

2. We wtorek i czwartek na nabożeństwo majowe i Msze św. zapraszamy dzieci z klasy III i ich rodziców. Po Mszy św. będzie próba przed I Komunią św.

3. W środę o godz. 17.00 początek adoracji Najświętszego Sakramentu.

4. W Czartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa.

5. W piątek od godz. 16.30 spowiedź przed I Komunią Święta.

6. W niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres Komunii Świętej Wielkanocnej.

7. Również w przyszłą niedzielę w naszej parafii na Mszy św. o godz. 11.00 będzie I Komunia Święta. W związku z tym bardzo prosimy osoby nie związane z uroczystością pierwszokomunijną o przyjście na Msze św. o innej godzinie. W celu umożliwienia udziału wszystkim chętnym w niedzielnej Eucharystii Msze św. będą o 8.00, 9.30, 11.00 – Msza św. Komunijna i 16.00.

8. Dziękujemy wszystkim parafianom za pomoc materialną okazywaną parafii. Dziękujemy Strażakom z OSP w Izdebkach, którzy w tym tygodniu dokończyli prac porządkowych w kościele – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła i obejścia wokół kościoła prosimy rodziców dzieci pierwszo komunijnych.