1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc misjonarzom, szczególnie polskim. Obecnie w wielu krajach świata pracuje ponad 2 tys. polskich misjonarzy, duchownych i świeckich. Dziś o 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św.

2. W poniedziałek, wtorek i środę będą rekolekcje szkolne dla dzieci szkól podstawowych i gimnazjalistów. W te trzy dni program rekolekcji jest jednakowy i brzmi następująco: 10.15 – nauka dla dzieci szkół podstawowych, 11.30 – nabożeństwo dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalistów, 12.30 nauka dla gimnazjalistów. Rekolekcje prowadził będzie ks. Michał Szubra, wikariusz w Sanoku. Serdecznie zapraszamy na te rekolekcyjne spotkania wszystkie dzieci szkół podstawowych i gimnazjalistów, nauczycieli i rodziców. Spotkania te odbywać się będą w kościele.

3. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej pomocy, a po niej Msza św.

4. W piątek o 16.30 będzie Droga Krzyżowa, a po niej Msza św.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Zielnej. O 15.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, podczas których adorować będzie róża MB Częstochowskiej. Po Gorzkich Żalach będzie Msza św.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 541-560. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 521-540 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 50zł na prace na cmentarzu.

7. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200zł – Owsiany Marian nr 149, 100zł – Dzioba Stefan. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. Wpłynęła już pierwsza ofiara na światło i kwiaty do Bożego Grobu – 100zł ofiarowała róża MB Bolesnej. „Bóg zapłać” za te ofiarę i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.