1. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W czwartek, piątek i sobotę będzie Triduum przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja eucharystyczna. W czwartek Triduum wprowadza nas w tajemnicę królowania Jezusa w naszym sercu, w naszym życiu. Podczas adoracji adorować będzie róża MB Gromnicznej. Piątek, drugi dzień Triduum, jest zaproszeniem Chrystusa Króla do naszych rodzin, a podczas adoracji adorować będzie róża MB z Lourdes. Temat soboty to „Chrystus Królem naszej Ojczyzny”, a podczas adoracji adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w tym Triduum.

3. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem i zakończenie roku kościelnego, który przeżywaliśmy pod hasłem: „Nowe życie w Chrystusie”. Jest to też święto patronalne Akcji Katolickiej. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Częstochowskiej. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Ten akt przeprowadzony będzie uroczyście w sobotę 19 listopada w Krakowie-Łagiewnikach przez Episkopat Polski, zaś we wszystkich parafiach w Polsce w niedzielę Chrystusa Króla. Podczas niedzielnej adoracji adorować będzie Akcja Katolicka. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów „Emaus” w Korczynie.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 201-220. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 181-200 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. W poniedziałek, z racji popołudniowego spotkania księży z Biskupami w Sanoku, nie będzie Mszy św. wieczornej, wszystkie intencje Mszalne będą odprawione rano o 7.00. We wtorek, piątek i sobotę Msze św. odprawione będą o 7.00 i 17.00, natomiast w środę i czwartek Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – Chryń Stanisław nr 83a, z nr 88, z nr 318, Matwijczyk Julian, po 100zł – z nr 37, z nr 120, Szerszeń Józef nr 262, Bodnar Janina. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Nadal jeszcze można składać kartki wypominkowe wraz z ofiarą w zakrystii.

8. Pan Organista będzie roznosił opłatki w sobotę w godz. 8.00 – 14.00.