1. Dziś o 15.45 będzie pierwsze nabożeństwo majowe, a po nim Msza św.

2. We wtorek, 3 maja, przypada Uroczystość MB Królowej Polski – dzień odpustu na Rudawcu, gdzie Suma odpustowa będzie o 11.00.  Z tego względu Msze św. w Izdebkach będą o 8.00, 9.30 i 16.00. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Zielnej. Msza św. o 16.00 odprawiana będzie w kościele z udziałem orkiestry dziecięco-młodzieżowej z Gwoźnicy Górnej, naszego chóru parafialnego, naszej OSP ze sztandarem, sztandaru SP nr 2 w Izdebkach. Będą brać w niej udział przedstawiciele UG Nozdrzec z Panem Wójtem na czele. Na te Mszę św. zapraszamy wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych. Po Mszy św. udamy się w procesji do odnowionego Kopca Konstytucji 3 Maja, gdzie najpierw będzie jego poświęcenie, potem odprawimy tam nabożeństwo majowe. Po nabożeństwie będą okolicznościowe przemówienia, a uroczystość zakończy koncert orkiestry z Gwoźnicy.

3. W środę po nabożeństwie majowym będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.

4. W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź św. o 17.30. O 17.00 będzie próba dla dzieci kl. III przed I Komunią Świętą.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu od 17.00 spowiedź św.

6. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o 18.00 zapraszamy szczególnie członków Żywego Różańca, bowiem po nabożeństwie majowym będzie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Na nabożeństwach majowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – MB Różańcowej, wtorek – MB Siewnej, środa – MB Zielnej, czwartek – Ofiarowania NMP, piątek – Niepokalanego Poczęcia NMP, sobota – Św. Rodziny.

8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Częstochowskiej. O 15.45 będzie nabożeństwo majowe, podczas którego adorować będzie róża św. Jana z Dukli. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu.

9. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 341-360. „Bóg zapłać” rodzicom bierzmowanej młodzieży za przygotowanie kościoła i jego otoczenia na Bierzmowanie i niedzielę.

10. Przez cały tydzień, oprócz wtorku i środy, Msze św. będą o 7.00 i 18.00. W środę Msza św. będzie o 18.00.

NOMINACJA_Szal_A