1. Przypominamy, że dziś na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na dzieła charytatywne Kościoła. Dziś też rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

2. Jutro o 15.00 z Domu Przedpogrzebowego będzie pogrzeb zm. Franciszka Barana.

3. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.

5. W sobotę przypada święto św. Marka Ewangelisty – na Mszy św. wieczornej będziemy modlić się o urodzaje.

6. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Dobrego Pasterza i Światowym Dniem modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Rodziny. Ponieważ przyjdzie jeszcze jeden rachunek za ogrzewanie kościoła, dlatego taca będzie przeznaczona na ten cel.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 1-20. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 666-683 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

8. Przez cały tydzień Msze św. odprawiane będą o 7.00 i 18.00.

9. Ofiary na spłatę długu złożyli: 400zł – Ziembicka Ewa nr 480, 200zł – z nr 15, Fijaka Stanisława nr 71, Baran Czesław nr 91, Hoc Marian, z nr 530, 100zł – Fijałka Krzysztof nr 71, 70zł – parafianie z nr 666-683. Za te ofiary składamy serdeczne  „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10 W przyszłą niedzielę po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej. Ponieważ będą omawiane ważne sprawy parafialne, prosimy wszystkich radnych o niezawodne przybycie.

11.Taca z ubiegłej niedzieli na spłatę kredytu wyniosła 2330zł i została zapłacona kolejna rata w wysokości 2554,81zł.

Słowo