1. Dziś o godz. 15.40 nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 ostatnie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Gromnicznej.

3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W pierwszy czwartek lipca spowiedź św. od godz. 17.30. O 18.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Od godz. 17.00 spowiedź św. O 18.00 Msza św. i nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski.

6. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Nieustającej Pomocy. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB z Lourdes. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – róża Niepokalanego Serca NMP, a po Mszy św. popołudniowej o 16.00 – róża św. Jana z Dukli. Taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 521-540, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 501-520 za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę 30 zł na potrzeby kościoła.

9. Od poniedziałku do czwartku Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00, natomiast w piątek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 18.00.

10. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: za ubiegły rok 100zł – z nr 622, za obecny rok po 200zł – z nr 32, Gładysz Józef nr 42a, Szerszeń Augustyn, Wójcik Michał, Jedynak Orest, Konopacki Krzysztof, Sidor Czesław, anonimowa oraz na konto parafialne Obłój Roman. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.