1. Dziś rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Zachęcamy wiernych do częstego odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego, przypominając, że możemy codziennie zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie Koronki w kościele lub kaplicy wobec Najświętszego Sakramentu, publicznie wystawionego lub przechowywanego w tabernakulum przez cały rok terenie Polski. Chorzy mogą zyskać odpust poza kościołem.

2. W poniedziałek będzie przesunięta Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski.

3. W środę  o godz. 18.00 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W czwartek 1 maja przypada pierwszy czwartek miesiąca i początek nabożeństw majowych. Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej, którą będziemy wysławiać przez śpiew pięknej Litanii Loretańskiej. W dni powszednie nabożeństwa te będą po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00, natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Na nabożeństwie majowym w czwartek adorować będzie róża MB Bolesnej.

5. W pierwszy piątek maja przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu od godz. 17.00 będzie spowiedź św. O 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo majowe połączone z nabożeństwem pierwszopiątkowym, podczas którego adorować będzie róża MB Różańcowej.

6. W pierwszą sobotę 3.05. przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki Archidiecezji Przemyskiej. Jest to dzień odpustu na Rudawcu, gdzie Suma odpustowa będzie o godz. 11.00. Z tego względu Msze św. w Izdebkach będą w zmienionym nieco porządku: Prymaria o godz. 8.00, następnie Msza św. o 9.30 i Msza św. popołudniowa o 16.00. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Nieustającej Pomocy. Jeżeli będzie ładna pogoda, to Msza św. popołudniowa o 16.00 będzie odprawiona w Grocie Matki Bożej. Po Mszy św. popołudniowej udamy się w procesji do pamiątkowego Krzyża Konstytucji 3 Maja, gdzie odprawimy nabożeństwo majowe i pomodlimy się w intencji Ojczyzny. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie, zapraszamy też OSP w Izdebkach i poczet sztandarowy SP nr 2.

7. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą maja, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Piotra i Pawła. Po Prymarii adorować będzie róża Ofiarowania NMP, po Sumie – Niepokalanego poczęcia NMP, a na nabożeństwie majowym o 15.300 – róża św. Jana z Dukli. Taca będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji. Ponieważ kończyć się będzie Tydzień Miłosierdzia, po wszystkich Mszach św. przed kościołem będzie zbiórka pieniędzy do puszek na dzieła charytatywne kościoła. Prosimy też wszystkie dzieci, aby na Msze św. przyniosły skarbonki wielkopostne i złożyły je jako dar ołtarza.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na sobotę i niedzielę prosimy na piątek rano parafian z nr od 361 – 380. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 341 – 360 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 25 zł na potrzeby kościoła.

9. W poniedziałek, środę i piątek Msza św. będzie wieczorem o 18.00. We wtorek i czwartek rano o 7.00 i wieczorem o 18.00.

10. W zakrystii można nabyć pocztówki – pamiątkę kanonizacji Papieży Jana Pawła II i Jana XXIII w cenie 1 zł.