Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.

Lb 6,24

Drogi Księże Proboszczu, w dniu Twego Święta składamy Ci najserdeczniejsze życzenia, aby towarzyszyła Ci bliskość Twego, który Cię powoła. Niech wszystko, co czynisz pomyślnie się układa, niech zawsze otacza Cię ludzka życzliwość i pomoc w razie potrzeby, i niech dane Ci będzie patrzeć z radością na piękny owoc Twojej ofiarnej posługi duszpasterskiej w naszej parafii.

Za każde dobro, za każdy uśmiech, życzliwość, za każdy gest dobrego, kochającego serca dziękujemy.

W skromnym darze ofiarujemy nasze modlitwy. Niech one spłacą dług wdzięczności. Niech spełnią to, co się nie zawsze da się wyrazić słowem.

Szczęść Boże!

imieniny