1. Dziś o godz. 1540 nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które Caritas przekaże na rzecz osób poszkodowanych w czasie ostatnich podtopień, powodzi i wichur.

2. Jutro w drugi dzień Zielonych Świąt, przypada święto NMP Matki Kościoła. Chociaż jest to dzień pracy i nauki w szkole, zachęcamy do świętowania i do jak najliczniejszego udziału we Mszach świętych, które będą odprawiane rano o godz. 900 i wieczorem o godz. 1800. z nabożeństwem czerwcowym.

3. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

4. Na nabożeństwach czerwcowych adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Bolesnej; we wtorek – MB Różańcowej; w środę – Niepokalanego Poczęcia NMP; w czwartek – Ofiarowania NMP; w piątek – Świętej Rodziny; w sobotę – MB Gromnicznej.

5. W sobotę o godz. 600 z przed kościoła, będzie wyjazd dzieci I Komunijnych wraz z rodzicami na pielgrzymkę do Wadowic i Łagiewnik.

6. W najbliższą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Przypominamy, że tedy kończy się okres spowiedzi wielkanocnej. O godz. 1540 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie Akcja Katolicka, a po nim Msza św.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 81-100. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 61-80 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60 zł na prace przy kościele.

8. W poniedziałek, w święto Matki Kościoła Msze św. będą rano o godz. 900 i wieczorem o godz. 1800, od wtorku do piątku Msze św. będą tylko wieczorem o godz. 1800, zaś w sobotę – rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: 150 zł na konto parafialne Mikoś Krystyna; po 100 zł – z nr 43, z nr 230, z nr 244, Pecka Czesław, z nr 442. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.