1. Niedziela Chrystusa Króla to ostatnia niedziela roku liturgicznego i zakończenie Roku Wiary. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc poszkodowanym przez tajfun i tsunami na Filipinach.

2. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca grudnia, rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas, który ma nas przygotować na święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Rodziny. Nie będzie w niedzielę adoracji eucharystycznej, będzie bowiem czytany list Episkopatu Polski. Taca będzie przeznaczona na Sem. Duch. w Przemyślu.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 606-625. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 584-605 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 20 zł na potrzeby kościoła.

5. W poniedziałek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o 17.00, natomiast w pozostałe dni tego tygodnia Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00

6. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Telega Franciszek nr 307, z nr 390, Potoczny Antoni, Szerszeń Czesław nr 629 oraz na konto parafialne Szerszeń Ewa nr 88a i Fil Aleksander nr 627; po 100 zł – Zawada Maria, Owsiany Czesław nr 251, z nr 262a, z nr 293, z nr 321, z nr 622. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Nadal jeszcze można składać kartki wspominkowe, ale będzie to już ostatni tydzień tej modlitwy za zmarłych.

8. Od poniedziałku Pan Organista rozpocznie roznoszenie opłatków od Piekarni przez Potoki, Kamionkę, Rzeki i Berskie. Przypominamy, że ofiary składane przy tej okazji dla Pana Organisty są częścią jego wynagrodzenia za pracę przez cały rok.

9. W zakrystii można już nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając przynajmniej 5 zł jako ofiarę na pomoc biednym dzieciom.

rycerstwo_niepokalanej

W sobotę 30 listopada 2013 r.

w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie

spotkanie formacyjne Rycerzy Niepokalanej

z archidiecezji przemyskiej od godz. 10 – 14.

rekolekcje_2013

Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Brzozowie
zaprasza na
REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE
które odbędą się w dniach
29 listopada – 1 grudnia 2013 r.
w Brzozowie w Szkole Podstawowej im. prof. Władysława Szafera, ul. Parkowa 5

Rozpoczęcie 29.11 (piątek) godz. 18.00
Rekolekcje będzie prowadził
ks. Krzysztof Rzepka