1. Niedziela Chrystusa Króla to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem.

2. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent, czas który ma nas przygotować na święta Bożego Narodzenia i do naszego spotkania z Bogiem w wieczności. Będzie to jednocześnie początek nowego roku kościelnego, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Matki Kościoła. Taca będzie już przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 261-280, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 241-260 za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę 70zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały ten tydzień, z wyjątkiem wtorku i czwartku, Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00. We wtorek i czwartek Msze św. będą odprawiane rano 0 7.00 oraz wieczorem o 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – z nr 633, 100zł – Dobosz Marian nr 652 oraz zaległe ofiary za rok 2014 – 200zł – Naleśnik Zygmunt, 100zł – Opaliński Mariusz. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Nadal jeszcze można składać kartki wspominkowe, ale będzie to już ostatni tydzień tej modlitwy za zmarłych.

8. Od poniedziałku Pan Organista rozpocznie roznoszenie opłatków od Piekarni przez Potoki, Kamionkę, Rzeki i Berskie. Przypominamy, że ofiary składane przy tej okazji dla Pana Organisty są częścią jego wynagrodzenia za pracę przez cały rok.

9. W zakrystii można już nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom wpłacając przynajmniej 5zł jako ofiarę na pomoc biednym dzieciom.

10. Rejon energetyczny w Sanoku informuje, że jeszcze w najbliższy piątek będzie przerwa w dostawie prądu w godzinach 7.00 – 17.00.

Papieskie Stowarzyszenie Kirche In Not (Pomoc Kościołowi w Potrzebie) przeprowadzi na terenie Archidiecezji Przemyskiej w dniach od 18 listopada – 13 grudnia 2014 r. zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (telewizory, komputery, monitory, lodówki, pralki itp.). Jest to akcja która obejmuje wszystkie diecezje w Polsce. Jej celem jest pozyskanie jak największej ilości zużytego sprzętu i w ten sposób zdobycie środków, dzięki którym Kirche In Not (Pomoc Kościołowi w Potrzebie) służy pomocą Kościołowi misyjnemu (budowane są szkoły, szpitale, kaplice, studnie). Z zebranych funduszy wspierane są również wspólnoty kościoła prześladowanego i klasztory kontemplacyjne. W naszej parafii zbiórka odbędzie się w czwartek (27.11.) na parkingu przy kościele do godz. 9.00