1. W środę przypada wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. W tym dniu modlimy się za Pana Organistę, członków chóru parafialnego i scholii oraz kantorów, którzy pomagają nam piękniej przeżywać liturgię. O godz. 17.00 będzie nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem, jest to też święto patronalne Akcji Katolickiej. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Po sumie będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo, podczas którego adorować będzie Akcja Katolicka. Podczas tego nabożeństwa odnowimy akty przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 541-560. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 521-540 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 40 zł na remont kaplicy cmentarnej.

4. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o 17.00

5. W minionym tygodniu ofiary na remont kaplicy cmentarnej złożyli: 200 zł  na konto parafialne Mikoś Krystyna; po 100 zł – z nr 171, Lubecki Jan nr 347.

Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na remont kaplicy cmentarnej wyniosła 2.315 zł. i kwota ta została wpłacona na konto parafialne.

6. Nadal jeszcze można składać kartki wypominkowe wraz z ofiarą w zakrystii, ale będzie to już ostatni tydzień tej modlitwy.