1. Przypominamy , że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem strażacy zbierają do puszek dobrowolne ofiary na zakup nowej karetki pogotowia dla Gminy Nozdrzec.

2. W środę O godz. 1700 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek przypada wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki kościelnej. W tym dniu modlimy się za Pana organistę, członków chóru parafialnego oraz kantorów, którzy nam pomagają piękniej przeżywać liturgię.

4. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem, jest to też święto patronalne Akcji Katolickiej. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo, podczas którego adorować będzie Akcja Katolicka. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą miesiąca, taca będzie przeznaczona już na opłacenie kosztów ogrzewania naszego kościoła.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 541-560. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 521-540 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 100 zł na prace w kościele.

6. Od poniedziałku do piątku, Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700. W sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700. Po Mszy św. wieczornej odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego za zmarłych polecanych w wypominkach. Nadal jeszcze można składać w zakrystii kartki wypominkowe wraz z ofiarą.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli:

• po 200 zł – z nr 262A, Gwizdała Stanisław nr 330
  • 100 zł – z nr 413 oraz jedna ofiara anonimowa

Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że wczoraj położona została wykładzina dywanowa na nowe ławki w przedsionku kościoła. Informujemy też, że taca z ubiegłej niedzieli na prace w kościele  wyniosła 2.500 zł i kwota ta została wpłacona na konto parafialne.