1. W środę o 17.00 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego przed Adwentem i zakończenie roku kościelnego, który przeżywaliśmy pod hasłem: „Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię”. Jest to też święto patronalne Akcji Katolickiej. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Różańcowej. Po Sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie nabożeństwo, podczas którego adorować będzie Akcja Katolicka.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 561-583. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 541-560 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

4. W poniedziałek, ze względu na popołudniowe spotkanie księży z ks. Arcybiskupem w Sanoku, wszystkie intencje mszalne będą odprawione rano o 7.00. W pozostałe dni Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

5. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: po 200zł – Skiba Henryk, Gładysz Franciszek nr 261, z nr 262a, Gwizdała Stanisław i Krzysztofa, Gwizdała Mieczysław, z nr 551, po 100zł – Baran Mieczysława, z nr 80, z nr 335, z nr 351, Mistecka Kazimiera, Dudek Zofia. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Do tej pory złożono 351 ofiar: 400zł-1, po 300zł-4, po 200zł-267, po 150zł-2, po 100zł-75, po 50zł-2. To łącznie 2/3 rodzin, które złożyły ofiary, nadal jeszcze 1/3 rodzin nie złożyła żadnej ofiary. Są obietnice złożenia tych ofiar, ale mimo że miną już rok ich składania, nadal ich nie złożono. Dlatego bardzo prosimy, by parafianie Ci złożyli te ofiary do końca tego roku, najpóźniej podczas kolędy. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli, na spłatę kredytu, wyniosła 2100zł i została zapłacona kolejna rata w wysokości 2317zł.

6. Nadal jeszcze można składać kartki wypominkowe wraz z ofiarą w zakrystii. W zakrystii można też nabywać opłatki składając dobrowolną ofiarę.

7. „Caritas ” Archidiecezji Przemyskiej przesyła do naszej parafii TIR-a z jabłkami. Przyjedzie od w środę koło południa i tak jak poprzednio zajedzie na plac Pana Czopora. Jabłka będą rozdawane, ale trzeba będzie mieć przy sobie nr PESEL.