1. Przypominamy, że dziś o 14.00 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole.

2. W środę, 11.11, przypada wspomnienie św. Marcina i Święto Niepodległości naszej Ojczyzny. W Przysietnicy Suma odpustowa będzie o 11.00. My szczególnie serdecznie zapraszamy w tym dniu na Mszę św. popołudniową o 16.00, gdzie modlić się będziemy w intencji Ojczyzny i dziękować będziemy Bogu za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Jeżeli będzie sprzyjająca pogoda, po Mszy św. udamy się w procesji do Grobu Nieznanego Żołnierza, gdzie polecać będziemy Bogu tych naszych rodaków, którzy oddali życie za Ojczyznę. Po modlitwie przy Grobie Nieznanego Żołnierza uczestnicy tej uroczystości zaproszeni są do budynku Gimnazjum na okolicznościową akademię.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Bolesnej. Taca będzie przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów „Emaus” w Korczynie

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 541-560. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 521-540 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: po 200zł – Skrabala Józef nr 200, z nr 245, z nr 279, z nr 393, Hućko Zdzisław nr 503, Matwijczyk Julian i Halina, Gładysz Zdzisław nr 528, Mistecka Maria i Robert, z nr 521, Jarema Adam, Potoczny Antoni, Fil Marian, Janik Piotr, Toczek Jan, Romanik Józef, Konopacki Michał, z nr 630, Fal Józef, anonimowa, po 100zł – Owsiany Marian nr 202, z nr 204, z nr 360, Helon Krystyna, Nieznański Bogusław, Blama Stanisława, Dymczak Mieczysław, Baran Józef nr 554, Mendyka Helena, Fil Leokadia, Czopek Jan, Dzika Emilia, Początek Bogusława, Smalcerz Czesław, Helon Augustyn i Beata, Maniawska Janina, Blama Zbigniew, Sidor Maria, Sidor Czesław. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Nadal jeszcze można składać kartki wypominkowe wraz z ofiarą w zakrystii. W zakrystii można też nabywać opłatki składając dobrowolną ofiarę.

8. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Iskierka Nadziei”.

9. W czwartek po Mszy św. będzie spotkanie dla rodziców dzieci kl. III szkół podstawowych.