1. Składamy serdeczne podziękowania tym parafianom, którzy pracowali przy porządkowaniu starej plebanii i budynku gospodarczego. Dzięki tym pracom, budynek starej plebanii jest przygotowany do dalszych prac remontowych, które przekształcą go w Dom Przedpogrzebowy.

2. Dziś o godz 14.00 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole.

3. W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w sali domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

4.W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Ofiarowania NMP.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 541-560. „Bóg zapłać” parafianom z nr 521-540 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 40 zł na potrzeby kościoła.

6. Przez cały tydzień, z wyjątkiem wtorku i soboty, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00. We wtorek i sobotę Msze św. będą rano o 7.00 i wieczorem o 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Chryń Augustyn, Potoczny Adam, z nr 196, Baran Stanisław nr 318, z nr 349, Dobosz Janina nr 397, Fal Zygmunt nr 651a; po 100 zł – z nr 120, Drożdżal Marek. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. Przypominamy, że na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w miesiącu listopadzie.