1. Dziś o 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. Przypominamy, że dziś po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej.

2. Jutro, w poniedziałek 31.10., po Mszy św. wieczornej będzie ostatnie październikowe nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Różańcowej.

3. We wtorek, 01.11., przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Godzinki przed Prymaria śpiewać będzie róża MB Nieustającej Pomocy. Przed południem Msza św. będą o 8.00 i 11.00. O 14.oo w kościele będzie Msza św. za zmarłych parafian z kazaniem okolicznościowym. Po tej Mszy św. wyruszy na cmentarz procesja żałobna – prosimy, by wszyscy parafianie brali udział w tej procesji, zwłaszcza na cmentarzu, przez skupienie i modlitwę. Po procesji będzie poświęcenie nowych nagrobków. W godz. 8.00 – 16.00 radni parafialni przed cmentarzem prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na potrzeby cmentarza – prosimy zarówno parafian, jak i gości o składanie dobrowolnych ofiar na ten cel. Przez cały miesiąc listopad można zyskiwać odpusty za zmarłych nawiedzając cmentarz i modląc się tutaj za zmarłych. Od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, w pozostałe dni – cząstkowy. Ponieważ jednym z warunków zyskania odpustu jest przyjecie Komunii św. zapraszamy do korzystania z sakramentu pokuty.

4. W środę, 2.11., Dzień Zaduszny – dzień szczególnej modlitwy za zmarłych. Nawiedzajmy nasze cmentarze, ofiarujmy naszym zmarłym modlitwę, licznie uczestniczmy we Mszach św., które odprawiane będą rano o 7.00 oraz wieczorem o 17.00, po której będzie procesja żałobna po kościele.

5. W pierwszy czwartek spowiedź św. od godz. 16.30. O 17.00  Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Ofiarowania NMP.

6. W pierwszy piątek miesiąca przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. O 16.00 spowiedź św., o 17.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego poczęcia NMP.

7. W sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe za zmarłych braci i siostry różańcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Rodziny. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, będziemy ja przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – róża św. Józefa, a po Mszy św. wieczornej  – róża św. Jana z Dukli. O 14.00 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole. Taca będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.

9. O przeprowadzanie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr. 161 – 180. „Bóg zapłać” parafianom z nr. 141 – 160 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 25 zł na potrzeby kościoła.

10. W poniedziałek Msza św. będzie wieczorem o 17.00, od środy do soboty – rano o 7.00 i wieczorem o 17.00.

11. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200 zł – z nr. 65, Baran Andrzej nr 93, Potoczny Stanisław nr 264, Szuba Mieczysław nr 322, z nr. 365, Kaszowski Wojciech nr 411, z nr. 646; po 150 zł – z nr. 370, z nr. 577; po 100 zł – z nr. 196, z nr. 262a, Gładysz Jan nr 360, Szawan Helena, z nr. 565. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że prace na cmentarzu zaplanowane na ten rok zostały zakończone, za co składamy serdeczne podziękowanie Panu Franciszkowi Oleszko i jego pracownikom. Do tej pory ofiary złożyło 148 rodzin: po 200 zł – 88, po 150 zł – 2, po 100 zł – 57 i 50 zł – 1. Jest to zaledwie 1/3 rodzin. Dlatego zgromadzonych pieniędzy starczy na zapłacenie materiałów, nie wystarczy jednak na zapłacenie wykonanej pracy. Dlatego prosimy o sukcesywne składanie ofiar, by zapłacić za wykonana pracę i gromadzić pieniądze na przyszłoroczne pracę na cmentarzu.

12. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe prosimy je czytelnie wypełniać i składać wraz z ofiarą w zakrystii. Za zamarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.