1. Przypominamy, że dziś po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej. O godz. 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

2. Na ostatnich tegorocznych nabożeństwach różańcowych adorować będą następujące róże: w poniedziałek – M.B. Nieustającej Pomocy; we wtorek – M.B. Zielnej

3. W środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Przed południem Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 14.00 w kościele będzie Msza św. za zmarłych parafian z kazaniem okolicznościowym. Po tej Mszy wyruszy na cmentarz procesja żałobna – prosimy by wszyscy brali udział w tej procesji, zwłaszcza na cmentarzu, przez skupienie i modlitwę. Po procesji będzie poświęcenie nowych nagrobków. W Uroczystość Wszystkich Świętych w godz. 8.00-16.00 radni parafialni przed cmentarzem prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na remont kaplicy cmentarnej – prosimy parafian jak i gości o składanie dobrowolnych ofiar na ten cel. Przez cały miesiąc listopad można zyskiwać za zmarłych odpusty, nawiedzając cmentarz i modląc się tutaj za zmarłych. Od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, w pozostałych dniach cząstkowy. Ponieważ jednym z warunków zyskania odpustu jest przyjęcie Komunii św. zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty

4. W czwartek 02.11, Dzień Zaduszny – dzień szczególnej modlitwy za zmarłych. Nawiedzajmy nasze cmentarze, ofiarujmy naszym zmarłym modlitwę, licznie uczestniczmy we Mszach św., które odprawiane będą rano o 7.00 oraz wieczorem o godz. 17.00, po której będzie procesja żałobna po kościele.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Od godz. 16.00 będzie spowiedź św. O godz. 17.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP.

6. W sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe za zmarłych braci i siostry różańcowe, podczas którego adorować będzie róża M.B. Częstochowskiej. Po nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Józefa. Po Prymarii adorować będzie róża M.B. Bolesnej, po Sumie – Niepokalanego Poczęcia NMP, a po Mszy św. o godz. 16.00 – róża M.B. Różańcowej. O godz. 14.00 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 481-500. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 461-480 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 50 zł na remont kaplicy cmentarnej.

9. Przez cały ten tydzień, oprócz wtorku i środy, Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 17.00. We wtorek Msza św. będzie tylko o godz. 17.00.

10. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 100 zł – z nr 323, anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.

12. W sobotę po Mszy św. wieczornej w kościele będzie spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania z klas: VII Szkoły Podstawowej oraz II i III Gimnazjum.