1. Dziś o godz. 1530 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

2. Na ostatnich tegorocznych październikowych nabożeństwach różańcowych adorować będą następujące róże:

• w poniedziałek – MB Bolesnej
  • we wtorek – MB Różańcowej
  • w środę – Niepokalanego Poczęcia NMP
  • w czwartek – św. Rodziny

3. W piątek 01.11, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Przed południem Msze św. będą o godz. 800 i 1100. O godz. 1400 w kościele będzie Msza św. za zmarłych parafian z kazaniem okolicznościowym. Po tej Mszy św. wyruszy na cmentarz procesja żałobna – prosimy, by wszyscy brali udział w tej procesji, zwłaszcza na cmentarzu, przez skupienie i modlitwę. Po procesji będzie poświęcenie nowych nagrobków. W Uroczystość Wszystkich Świętych w godz. 800 – 1600 radni parafialni przed cmentarzem prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na potrzeby kościoła – prosimy zarówno parafian jak i gości, o składanie dobrowolnych ofiar na ten cel. Przez cały miesiąc listopad można zyskiwać odpusty za zmarłych nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić Ojcze Nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach Ojca św. W dniach od  1 do 8 listopada odpust jest zupełny, w pozostałych dniach cząstkowy. Ponieważ jednym z warunków zyskania odpustu jest przyjęcie Komunii św., zapraszamy do korzystania z Sakramentu Pokuty. Z racji uroczystości w piątek post nie obowiązuje. Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca, dlatego odwiedziny chorych będą w piątek następnego tygodnia.

4. W pierwszą sobotę listopada, 02.11, przypada Dzień Zaduszny – dzień szczególnej modlitwy za zmarłych. Nawiedzajmy nasze cmentarze ofiarujmy naszym zmarłym modlitwę, licznie uczestniczmy we Mszy św. wieczornej o godz. 1700, po której będzie procesja żałobna po kościele. Po procesji będzie zmiana tajemnic różańcowych.

5. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża Św. Józefa, po Sumie – róża MB Gromnicznej, i po Mszy św. o godz. 1600 – róża Św. Jana z Dukli. O godz. 1400 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 481-500. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 461 – 480 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

7. Przez cały ten tydzień oprócz piątku, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli:

• po 200 zł – z nr 562, Andżelika i Paweł Zając
  • po 100 zł – z nr 96, z nr 114, Fil Bolesław nr 263

Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego w listopadzie.