Facebook parafii
logo galeria
Wiadomości parafialne
Program duszpasterski 2019/22
logo galeria
Program duszpasterski 2017/19
logo galeria
Program duszpasterski 2013/17
logo galeria
Galeria
logo galeria
Archiwa

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny, modlimy się za misje na wszystkich kontynentach, modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy, pamiętajmy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji.

2. W poniedziałek wspominamy bł. ks. Jana Balickiego.

3. W piątek obchodzimy święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy rocznicę konsekracji naszego kościoła. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą października, więc zgodnie z tradycją ostatnich lat, taca będzie przeznaczona dla naszego Sem. Duch. w Przemyślu zamiast jesiennej zbiórki zboża – prosimy wiec o hojniejsze niż zwykle ofiary. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu z letniego na zimowy. Spać będziemy godzinę dłużej, a nabożeństwa niedzielne będą już na nowy czas.

5. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – Niepokalanego Serca NMP, wtorek – MB, Nieustającej Pomocy, środa – MB Szkaplerznej, czwartek – MB Zielnej , piątek – MB Siewnej, sobota – MB Częstochowskiej, niedziela o 15.30 – MB Bolesnej.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 141-1640. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 121-140 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

7. Prze cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 17.00

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – Telega Stanisław nr 93, Gładysz Czesław nr 99, z nr 217, Gładysz Józef nr 222, Gładysz Mieczysław nr 352, Maślak Henryk, z nr 538, po 100zł – Kuś Maria, Gładysz Franciszek nr 261, Telega Franciszek nr 307. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na ukończenie Domu Ulgi w Cierpieniu im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu wyniosła 1250 zł i pieniądze zostały już przesłane na konto tego Domu. Ks. Prałat Franciszek Rząsa składa wszystkim ofiarodawcom serdeczne „Bóg zapłać”.

9. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i składać wraz z ofiarą w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.

10. W przyszłą niedzielę po Sumie w Sali Parafialnej będzie zebranie Rady Parafialnej. Ponieważ omawiane będą ważne sprawy parafialne prosimy wszystkich radnych o niezawodne przybycie.