1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin.

2. W środę, 16.10, pamiętajmy w modlitwie o Ks. Arcybiskupie Józefie Michaliku, z racji rocznicy Jego święceń biskupich. Jest to także rocznica wyboru na stolicę piotrową bł. Jana Pawła II.

3. W piątek przypada święto św. Łukasza – modlimy się w intencji służby zdrowia.

4. W sobotę 19.10 przypada wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki – Patrona powiatu brzozowskiego.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną, która rozpocznie Tydzień Misyjny. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Częstochowskiej. Taca przeznaczona będzie na potrzeby misji.

6. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Siewnej, we wtorek – MB Bolesnej, w środę – MB Różańcowej, w czwartek – Ofiarowania NMP w piątek – Niepokalanego Poczęcia NMP, w sobotę – Św. Rodziny i w niedzielę o 15.30 – Korona Miłosierdzia Bożego.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 481-500. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 461-480 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

8. W poniedziałek i piątek Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00, natomiast w pozostałe dni tego tygodnia Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Gładysz Stanisław nr 53, Czerkies Waldemar, Baran Czesław nr 91, z nr 160, z nr 365, Owsiany Zbigniew nr 657, anonimowa po 100 zł – Maniawska Jadwiga, Bieńko Antoni nr 566, Bednarz Zbigniew. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o grobach naszych zmarłych i o grobach zapomnianych. Niech wygląd naszych cmentarzy będzie świadectwem naszej wiary w życie wieczne. Sprzątając groby, pamiętajmy o świętości wszystkich grobów, nie składajmy śmieci na grobach innych, ale w przeznaczonym do tego miejscu.

11. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wspominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.

12. W środę po Mszy św. będzie spotkanie dla rodziców dzieci klas II szkół podstawowych.