Facebook parafii
logo galeria
Wiadomości parafialne
Program duszpasterski 2019/22
logo galeria
Program duszpasterski 2017/19
logo galeria
Program duszpasterski 2013/17
logo galeria
Galeria
logo galeria
Archiwa

1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin.

2. W środę, 16.10, pamiętajmy w modlitwie o Ks. Arcybiskupie Józefie Michaliku, z racji rocznicy Jego święceń biskupich. Jest to także rocznica wyboru na stolicę piotrową bł. Jana Pawła II.

3. W piątek przypada święto św. Łukasza – modlimy się w intencji służby zdrowia.

4. W sobotę 19.10 przypada wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki – Patrona powiatu brzozowskiego.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną, która rozpocznie Tydzień Misyjny. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Częstochowskiej. Taca przeznaczona będzie na potrzeby misji.

6. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Siewnej, we wtorek – MB Bolesnej, w środę – MB Różańcowej, w czwartek – Ofiarowania NMP w piątek – Niepokalanego Poczęcia NMP, w sobotę – Św. Rodziny i w niedzielę o 15.30 – Korona Miłosierdzia Bożego.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 481-500. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 461-480 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

8. W poniedziałek i piątek Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00, natomiast w pozostałe dni tego tygodnia Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Gładysz Stanisław nr 53, Czerkies Waldemar, Baran Czesław nr 91, z nr 160, z nr 365, Owsiany Zbigniew nr 657, anonimowa po 100 zł – Maniawska Jadwiga, Bieńko Antoni nr 566, Bednarz Zbigniew. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o grobach naszych zmarłych i o grobach zapomnianych. Niech wygląd naszych cmentarzy będzie świadectwem naszej wiary w życie wieczne. Sprzątając groby, pamiętajmy o świętości wszystkich grobów, nie składajmy śmieci na grobach innych, ale w przeznaczonym do tego miejscu.

11. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wspominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.

12. W środę po Mszy św. będzie spotkanie dla rodziców dzieci klas II szkół podstawowych.