1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. z okazji Dnia Papieskiego przed kościołem zbierane są do puszek ofiary na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin. Przypominamy też, że dziś po Sumie jest zebranie Rady Parafialnej.

2. W czwartek 16.10 będziemy modlić się w intencji Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika z racji rocznicy Jego święceń biskupich. W czwartek Ks. Arcybiskup przybędzie do naszej parafii, aby poświęcić Dom Przedpogrzebowy. O godz. 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe. O godz. 16.00 rozpocznie się Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa, po której przejdziemy w procesji do Domu Przedpogrzebowego, gdzie będzie jego poświęcenie. Zachęcamy wszystkich parafian do jak najliczniejszego udziału w tej niezwykłej uroczystości.

3. W sobotę przypada święto św. Łukasza – módlmy się w intencji służby zdrowia.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną, która rozpocznie Tydzień Misyjny. Godzinki przed prymarią śpiewać będzie róża Św. Rodziny. Taca przeznaczona będzie na potrzeby misji.

5. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – Św. Rodziny, wtorek – Niepokalanego Poczęcia NMP, środę – MB Gromnicznej, czwartek o 15.30 – MB z Lourdes, piątek – Zwiastowania Pańskiego, sobotę – MB Królowej Polski, przyszyła niedziela 15.30 – Akcja Katolicka.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 141-160, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 121-140 za przygotowanie kościoła na niedzielę.

7. W poniedziałek, środę i sobotę Msza św. będzie wieczorem o 17.00, we wtorek i w piątek Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00. W czwartek z racji poświęcenia Domu Przedpogrzebowego wszystkie intencje mszalne odprawione będą rano o 7.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: 1500zł – Januszewska Władysława, 300zł – z nr 503, po 200zł – z nr 9, Owsiana Zofia nr 220, Telega Wiesław, Gładysz Jan nr 360, Cieśla Stanisław, z nr 413, Chryń Jan nr 421a, Chryń Stanisław nr 426, Siedlecki Sylwester, Baran Halina nr 456, Kowal Regina, Wójcik Krzysztof, Góralewicz Adam, Bobola Waldemar, Baran Janina nr 563, Bieńko Antoni nr 566, Fijałka Jan nr 587, Chryń Mieczysław, Gładysz Zofia nr 599, Fijałka Bolesław z nr 622 Bednarz Zbigniew, Czopek Wojciech, Mistecki Czesław, Zańko Kazimierz, Smalcerz Czesław, Tomoński Mieczysław, Baran Krzysztof nr 683 i 4 ofiary anonimowe., po 100zł – z nr 277, z nr 288, Sura Tadeusz, z nr 298, Fil Władysława, Helon Krystyna, Gładysz Renata, Hućko Mikołaj, Fal Zbigniew nr 435a, Fil Mieczysława, Szawan Helena, Zanik Tadeusz, Blama Stanisława, Gładysz Edward, Blama Roman nr 532, Bieńko Zofia, Baran Józef nr 554, Iwanowski Władysław, Fil Leokadia, Fil Marian, Dobosz Aleksander, z nr 623, Mazur Józef, Romanik Józef, Owsiany Bogusław, Dziki Emilia, Barć Janina nr 658, Helon Augustyn nr 669, Kuś Kazimierz, Blama Zbigniew. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wspominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w miesiącu listopadzie.