1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc ofiarom wojny w Syrii.

2. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – Matki Kościoła we wtorek – Niepokalanego Serca NMP, w środę – MB Nieustającej Pomocy, w czwartek – MB Szkaplerznej, w piątek – MB Zielnej, w sobotę – MB Częstochowskiej i w niedzielę o 15.30 – św. Józefa.

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XIII Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież dialogu”. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej. Po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą ofiary do puszek przeznaczone na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej młodzieży, pochodzącej z niezamożnych rodzin. Obecnie pomaga ok. 3.000 uczniom i młodzieży.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 461-480. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 441-460 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. W poniedziałek, środę, piątek i sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00, natomiast we wtorek i czwartek Msze św. będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Wojdanowska Mieczysława, Bulanda Dariusz, z nr 565, z nr 628, po 100 zł – z nr 60, z nr 163, Dudek Zofia, Orłowska Janina i Stanisław nr 392b Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej przysłała do naszej parafii produkty żywnościowe jako pomoc dla ludzi biednych i rodzin wielodzietnych. Rozdawnictwo tych darów będzie w poniedziałek w godz. 8.00 – 10.00.