1. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Zielnej, wtorek – MB Częstochowskiej, środę – MB Siewnej, czwartek – MB Bolesnej, piątek – Ofiarowania NMP, sobotę – MB Różańcowej.

2. W środę po nabożeństwie różańcowym w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie pielgrzymów do Lourdes i La Salette, a w czwartek spotkanie rodziców młodzieży gimnazjalnej klas III przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XIV dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – świętymi bądźcie”. Godzinki przed prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Sumie będzie uroczystość oficjalnego zgłoszenia swojej gotowości jak najlepszego przygotowania się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania przez młodzież gimnazjalną kl. I. O godz. 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP, a po nim Msza św. Po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą ofiary do puszek, które będą przeznaczone na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 121-140, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 101-120 za przygotowanie kościoła na niedzielę.

5. W czwartek i piątek Msza św. będzie wieczorem o 17.00, w pozostałe dni Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: 400zł – Duda Marek, po 200zł – Szpiech Stanisław nr 7, Kaszowska Maria nr 8, Zubel Czesław, Lubecki Zygmunt, Rafa Tadeusz, Gwizdała Jan nr 57, z nr 58, Baran Franciszek, Baran Janina nr 92, Telega Franciszek nr 101, Gładysz Zenon, Drożdżal Marek, Gładysz Henryk nr 130, Lubecki Zbigniew nr 140, Gładysz Jan nr 146, Helon Zofa nr 179, Ziarko Michał, Baran Stanisław nr 194, Bober Stanisław, Skrabala Ludwika, Cudo Stanisław, Owsiany Henryk nr 246, Dobosz Maria nr 252, 150zł – Grodzka Maria, Gwizdała Józef, Misiura Jan nr 122, 140zł – parafianie z nr 101-120, po 100zł – Szpiech Grzegorz, Zając Jan, Oleszko Bolesław, Gładysz Jadwiga, Cap Edward, Hućko Mieczysława, Zawada Władysław, Cipora Helena, Rut Piotr, Owsiany Jan nr 144, Zubel Maria nr 145, Lubecka Zofia nr 150, Potoczna Mieczysława nr 128, Drożdżal Janina, Szerszeń Adam nr 154a, Gładysz Stanisław nr 171, Potoczna Janina nr 178, Skrabala Stanisława z nr 227, Zając Marian nr 235, Szerszeń Stanisław nr 241, Skrabala Tadeusz, Owsiany Czesław, z nr 338, 50zł – z nr 114, oraz na konto parafialne: 300zł – Barć Mieczysław, po 200zł – Gwizdała Krzysztofa, Bieńko Barbara, 100zł – Siwiecki Grzegorz. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Są to ofiary z połowy rejonów – druga część będzie odczytana w przyszłą niedzielę.