1. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – Ofiarowania NMP, wtorek – Niepokalanego Poczęcia NMP, środa-Akcja Katolicka, czwartek – Świętej Rodziny, piątek – MB Gromnicznej, sobota – MB z Lourdes, niedziela o 15.30 – św. Jana z Dukli.

2. W środę, we wspomnienie MB Różańcowej, na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie dzieci kl. III obydwu szkół podstawowych wraz z rodzicami, bowiem na początku Mszy św. Będzie obrzęd poświęcenia różańców i wręczenie ich dzieciom. Po Mszy św. i nabożeństwie w sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny Dzień Papieski, w tym roku jako przygotowanie do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Piotra i Pawła. Taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu. Po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 441-460. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 421-440 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. W poniedziałek i czwartek Msze św. będą o 7.00 i 17.00, w pozostałe dni Msza św. będzie o 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: po 200zł – z nr 55, Szerszeń Mariusz nr 195, z nr 358, Fijałka Jan nr 587. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy podziękować w imieniu ks. Andrzeja za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę, które wyniosły 3640zł. „Bóg zapłać” za tę pomoc dla jego misyjnej posługi.