1. Przypominamy, ze dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek pieniądze, które będą przeznaczone na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech.

2. W środę o 18.00 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek wypada święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

4. Przyszła sobota będzie pierwszą sobotą miesiąca i pierwszym dniem października – miesiąca różańca świętego. Na Mszę św. wieczorną o 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca, bowiem po nabożeństwie różańcowym będzie zmiana tajemnic różańcowych. Podczas tego nabożeństwa adorować będzie róża św. rodziny. W dni powszednie października nabożeństwo różańcowe będzie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o 15.30. zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych, przypominając , że z odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny lub cząstkowy. W sobotę dzieci ze szkół podstawowych po nabożeństwie różańcowym otrzymają plansze, na które naklejać będą obrazki, które będą otrzymywać każdego dnia po nabożeństwie różańcowym.

5. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą października dlatego będziemy przeżywać ją jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej. Po prymarii adorować będzie róża św. Piotra  i Pawła , po Sumie – róża św. Józefa. O 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Jana z Dukli, a po nim Msza św. Na Sumę zapraszamy szczególnie młodzież kl. I Gimnazjum, bowiem na początku tej Mszy św. będzie uroczystość oficjalnego zgłoszenia swojej gotowości jak najlepszego przygotowania się do przyjęcia Sakramentu bierzmowania. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Sem. Duch. w Przemyślu.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 61-80. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 41-60 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 90zł na spłatę kredytu.

7. Prze cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 230, z nr 246, Starzyk Bronisław, Wojdanowski Mieczysław nr 409, Fal Zygmunt, Sidor Maria nr 676, Organ Helena z Żor, po 100zł – Gładysz Antoni nr 78, z nr 114, z nr 417, Maria Kosztyła z Dynowa, anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Informujemy, że w minionym tygodniu zostały przywiezione na cmentarz potrzebne materiały i od jutra zostaną rozpoczęte prace przy wykonaniu części alejek na starym cmentarzu.