W piątek zginął w wypadku Proboszcz Hłudna, ks. Mariusz Flis, były wikariusz w Izdebkach. Prawdopodobnie uroczystości pogrzebowe będą w najbliższy wtorek i środę, ale nie ma jeszcze dokładnych ustaleń. Polecamy osobę zmarłego tragicznie ks. Mariusza modlitwie wszystkich parafian. Uroczystości pogrzebowe: we wtorek o godz. 15.00 eksporta w Hłudnie, a pogrzeb w środę o godz. 15.00 w Nowej Dębie w parafii wp. Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Leśna 26).

1. W środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Zielnej. Na Sumie będzie uroczystość oficjalnego zgłoszenia swojej gotowości jak najlepszego przygotowania się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania przez młodzież gimnazjalną kl. I.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 421 – 440. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 401 – 420 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 60 zł na potrzeby kościoła.

4. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

5. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – z nr 51, z nr 59, Lubecki Stanisław nr 155, z nr 244, Baran Józef nr 340A, z nr 442, Hadam Lesław, Jedynak Orest, z nr 535, po 100 zł – Lubecki Tadeusz nr 270, Owsiany Alfred nr 301, Nowak Waldemar, Blama Stanisława, z nr 512, 50 zł – Owsiany Edward nr 1. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

6.Wyjazd parafian zapisanych na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca będzie w sobotę o godz. 7.45 z przystanku obok kiosku RUCH-u. Tam prosimy czekać na przyjazd dekanalnego autokaru.