1. W środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do M.B. Nieustającej pomocy, a po niej Msza św.

2. W piątek przypada święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. Przyszła niedziela będzie pierwszym dniem października i pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią będzie śpiewać róża św. Rodziny. Po Prymarii adorować będzie róża M. B Nieustającej Pomocy , a po Sumie róża M. B. Częstochowskiej. Na sumę zapraszamy szczególnie dzieci z klasy VI – tych i z kl. VII, które na początku tej Mszy św. uroczyście zgłoszą swoją gotowość jak najlepszego przygotowania się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. O godz. 15.30 będzie pierwsze październikowe nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża M. B. Bolesnej, a po nim Msza św.  Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedziele prosimy parafian z nr od 381-400.  Bóg zapłać parafianom z nr od 361-380 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 80 zł na prace na cmentarzu.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP.

6. Przez cały tydzień, oprócz czwartku Msza św. będzie tylko rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00. W  czwartek  Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

7.W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli:

po 200 zł – Mikołajczyk Katarzyna, Gładysz Henryk, Potoczna Mieczysława, Rut Maria, Zubel Mariusz, z nr 384B, z nr 389A, z nr 390A, Fiedek Robert, z nr 400, Najdecki Robert, Kowalczyk Maria, Maniowska Jadwiga, Hućko Zdzisław nr 503, Gładysz Zdzisław nr 528, Góralewicz Ada, Bobola Henryk, Helon Czesław nr 681, anonimowa oraz na konto parafialne Mazur Krzysztof.

po 105 zł – Herbut Antoni

po 100 zł – z nr 43, Zawada Maria, Drożdżal Marek, Owsiany Jan nr 144, Cipora Helena, Potoczny Grzegorz nr 298, Potoczny Tadeusz, Kowal Regina, Karwat Kazimiera, Olejko Józef, Blama Stanisława, Kaszowska Stefania, Bieńko Józefa, Szerszeń Czesław, anonimowa oraz na konto parafialne Bieńko Barbara.

Po 50 zł – Hućko Zbigniew, anonimowa.

Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. Wyjazd na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Jarosławia będzie w sobotę o godz. 7.00 z krzyżówki. Można się jeszcze zapisać na tę pielgrzymkę, jest bowiem kilka wolnych miejsc. Jeszcze przez przeszło tydzień można zapisywać się na pielgrzymkę do Komańczy w sobotę 7.10 na „Różaniec do granic”. Informacje o tym wyjeździe będą podane w przyszłą niedzielę.

9. Przypominamy, że w przyszła niedzielę po Prymarii w Sali Parafialnej będzie druga parafialna katecheza przedmałżeńska, do której mogą jeszcze dołączyć ci, którzy nie byli miesiąc temu.