1. W środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Na Mszę św. zapraszamy młodzież gimnazjalną kl. III, a po Mszy św. na spotkanie formacyjne w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

2. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Różańcowej.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 81-100, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 61-80 za przygotowanie kościoła na niedzielę.

4. W poniedziałek i środę Msza św. będzie wieczorem o 18.00, w pozostałe dni Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.

5. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli:, po 200zł – Owsiany Marian nr 316, Harmasz Roman, Kawrat Kazimierz, Najdecki Robert, z nr 640, 130zł – parafianie z nr 61-80, po 100zł – Owsiany Edward nr 1, Owsiany Marian nr 149, Gładysz Jan nr 159, Bobola Zdzisława nr 638, Dudek Zofia. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

6.Jeszcze do środy można zapisywać się w zakrystii na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Róż Różańcowych do Dukli. Szczegółowe informacje o wyjeździe będą podane w środę na Mszy św. wieczornej.

7. Przypominamy, że dziś po Sumie jest zebranie Rady Parafialnej, podczas której omawiane będą najważniejsze sprawy parafialne. Radni otrzymają też listy ofiarodawców na Dom Przedpogrzebowy, by odwiedzić w swoich rejonach tych parafian, którzy do tej pory nie złożyli jeszcze żadnej ofiary na ten cel lub złożyli niepełną.