1. Dzisiejsza Niedziela Misyjna rozpoczyna Tydzień Misyjny, w którym modlimy się za misje na wszystkich kontynentach, modlitwą i ofiarą wspomagamy misjonarzy, pamiętajmy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji. O godz. 1530 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. Przypominamy, że dziś po Sumie jest zebranie Rady Parafialnej. O godz. 1530 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

2. We wtorek przypada wspomnienie liturgiczne Św. Jana Pawła II – papieża. O godz. 1700 będzie Msza św. po niej nabożeństwo różańcowe a po błogosławieństwie ucałowanie relikwii Świętego. Zachęcamy do licznego udziału w tym spotkaniu ze Św. Janem Pawłem II.

3. W czwartek wspominać będziemy Błogosławionego Jana Wojciecha Balickiego – wielkiego kapłana przemyskiego i Rektora naszego Seminarium, będziemy się modlić o jego kanonizację.

4. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Królowej Polski, we wtorek – Matki Kościoła, w środę – Niepokalanego Serca NMP, w czwartek – MB Nieustającej Pomocy, w piątek – MB Szkaplerznej, w sobotę – MB Zielnej.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać rocznicę Konsekracji naszego kościoła. O godz. 1530 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Częstochowskiej, a po nim Msza św. Ponieważ przyszła niedziela będzie ostatnią niedzielą października, więc zgodnie z tradycją ostatnich lat, taca przeznaczona będzie dla naszego Seminarium Duchownego w Przemyślu zamiast jesiennej zbiórki zboża – prosimy więc o hojniejsze niż zwykle ofiary.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 461-480. „Bóg zapłać” parafianom z nr 441-460 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 30 zł na prace przy kościele.

7. Przez cały ten tydzień, oprócz soboty, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1700 z nabożeństwem różańcowym, w sobotę Msze św. będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700.

8. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.

9. W poniedziałek po nabożeństwie różańcowym będzie spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

10. W czwartek po nabożeństwie różańcowym będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Ponieważ na tym spotkaniu będzie gość, prosimy wszystkich o niezawodne przybycie.

11. W nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu z letniego na zimowy. Spać będziemy godziną dłużej, a nabożeństwa niedzielne będą już na nowy czas.

12. W minionym tygodniu ofiary na pracy przy kościele złożyli: 200 zł – Owsiany Marian nr 316, 100 zł – z nr 681. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.