1. Dziś obchodzimy dzień środków społecznego przekazu, ale rozpoczynamy też Tydzień Wychowania, który w tym roku przebiegał będzie pod hasłem „Wychowujemy do wartości. Aby budować życie na skale”. Każdego dnia tego tygodnia zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli na Msze św. wieczorną za specjalną liturgią i czytanką. Kulminacją tego Tygodnia będzie środowa Uroczystość św. Stanisława Kostki – Patrona Polski i Patrona dzieci i młodzieży. O godz. 18.00 w środę będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W przyszła niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 401 – 420.. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 381 – 400 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 45 zł na potrzeby kościoła.

4. W poniedziałek Msze św. będą rano o godz. 7.oo oraz wieczorem o godz. 18.00. W pozostałe dni tego tygodnia Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

5. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – z nr 18, Owsiany Stanisław nr 31, Matwijczyk Julian, z nr 570, z nr 570A i na konto parafialne Ewa Szerszeń z nr 88A, po 100 zł – z nr 324, z nr 368, Helon Krystyna nr 387, Czopor Michał, z nr 594. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

6. Jeszcze przez ten tydzień siostry i bracia różańcowi mogą zapisywać się w zakrystii na Archidiecezjalną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Sanktuarium MB Szkaplerznej w Łańcucie – Farze w sobotę 28 września. Dodatkowe informacje o tym wyjeździe podamy w przyszłą niedzielę.