1 .Dziś  niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, materialnie wspieramy Diecezjalne Radio Fara.

2. Jutro święto św. Stanisława Kostki – Patrona Polski i patrona dzieci i młodzieży. Na Mszę św.  wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii, by mogli oddać cześć świętemu Patronowi.

3. W środę o  godz. 18.00 będzie Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

4. W tym tygodniu przypadają kwartalne Kwartalne Dni Modlitw  za dzieci i młodzież i wychowawców (tzw. Suche Dni Jesienne).

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedziele prosimy parafian z nr od 361-380.  Bóg zapłać parafianom z nr od 341-360 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 140 zł na potrzeby kościoła.

7. Przez cały tydzień, oprócz czwartku Msza św. będzie tylko rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00. W  czwartek  Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

8.W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli:

po 200 zł – Biedroń Sylwester, Helon Zofia nr179, Owsiany Marian nr 316, Greczner Artur, Chryń Jan nr 421A, Owsiany Stanisław nr 428, Kowalczyk Roman, Tomoński Mieczysław, anonimowa, Bobola Waldemar, Fijałka Jan, Dutkowski Bogusław.

po 100 zł –z nr 61, Baran Stanisław nr 74, Oleszko Bolesław, Gładysz Jadwiga, Potoczna Jarosława, Gładysz Zenon, Owsiany Marek nr 105,Jamroży Teresa, Owsiana Józefa nr 165, z nr 169, z nr 178, z nr 293, Lubecka Janina nr 325, Szawan Jan, Gądek Piotr, Blama Marian, z nr 565, Baran Józef nr 554, z nr 566, z nr 628, z nr 647, Zańko Kazimierz, anonimowa.

Bóg zapłać za te złożone ofiary w kopertach i w kilku rejonach. Jak widać, wielu parafian odpowiedziało na apel Ks. Proboszcza i za to im serdecznie dziękuję. Wielu parafian zamykało drzwi  przed rejonowymi bądź nie dawało tych ofiar lub obiecywali, że sami złożą te ofiary w najbliższym czasie. Trzymamy za słowo, bo w środę prace na cmentarzu zostały rozpoczęte i trwać będą około miesiąca tyle jest więc czasu  na złożenie tych ofiar i o to serdecznie prosimy. Taca na remont kaplicy cmentarnej  wyniosła 1900 zł. Po jej wpłacie ofiar na koncie mamy 45.000.

9. Jeszcze przez ten tydzień można zapisywać się w zakrystii na pielgrzymkę  Róż Żywego Różańca do Jarosławia w sobotę 30.09, a jeszcze przez dwa tygodnie można zapisywać się w zakrystii  na wyjazd na wyjazd do Komańczy w sobotę 7.10 na ogólnopolską modlitwę „Różaniec do Granic”.

10. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św., na spotkanie w salce parafialnej.