1. W poniedziałek, 08.09, przypada Święto Narodzenia NMP – MB Siewnej – odpust w Starej Wsi. OO. Jezuici zapraszają na uroczystą Sumę odpustową o godz. 11.00. My zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00, podczas której będzie poświęcenie ziarna do siewu.

2. W środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św.

3. W przyszłą niedzielę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – odpust w Warze, gdzie Suma odpustowa będzie o godz. 11.00. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Siewnej.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 41-60, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 21-40 za przygotowanie kościoła na niedzielę.

5. Przez cały tydzień, z wyjątkiem soboty, Msza św. będzie wieczorem o 18.00, sobotę Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli:, po 200zł – z nr 15, Potoczny Adam, Baran Henryk 326, z nr 449, Potoczny Antoni Jarema Adam, Bieńko Agata nr 605. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania grup parafialnych:

- Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Iskierka Nadziei” będzie miało spotkanie jutro po Mszy św. wieczornej, a potem w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca po Mszy św. wieczornej;

- ministranci młodsi będą mieć spotkania w każdy wtorek godzinę przed Mszą św. wieczorną, a ministranci starsi w każdy wtorek po Mszy św. wieczornej;

- Akcja Katolicka spotykać się będzie w każdą pierwszą środę miesiąca po Mszy św. wieczornej;

- w każdy czwartek, godzinę przed Mszą św. wieczorną, będzie mieć spotkanie oaza dzieci Bożych, a w sobotę po Mszy św. wieczornej oaza młodzieży;

- w sobotę, półtorej godziny przed Mszą św. wieczorną, będzie mieć spotkania schola.

Wszystkie grupy parafialne są otwarte, zapraszamy więc wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych do wybrania sobie odpowiedniej grupy i przystąpienie do niej. W tym roku nie będzie parafialnej katechezy przedmałżeńskiej, która będzie odtąd prowadzona co 2 lata. Spotkania formacyjne przygotowania do I Komunii Świętej i do bierzmowania będą ogłaszane oddzielnie.