Facebook parafii
logo galeria
Wiadomości parafialne
Program duszpasterski 2019/22
logo galeria
Program duszpasterski 2017/19
logo galeria
Program duszpasterski 2013/17
logo galeria
Galeria
logo galeria
Archiwa

1. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W czwartek, 08.09, przypada Święto Narodzenia NMP – MB Siewnej, odpust w Starej Wsi. OO. Jezuici zapraszają na Sumę odpustową o 11.00. My zapraszamy w tym dniu na Mszę św. wieczorną o 18.00, podczas której będzie poświecenie ziarna do siewu.

3. W piątek o 20.00 wyruszy z naszej parafii autokarowa pielgrzymka do Lichenia. O 19.45 będzie spowiedź pielgrzymów i Komunia św., a potem ich pożegnanie. Pielgrzymce przewodniczył będzie ks. Dariusz.

4. W przyszłą niedzielę rozpocznie się VI Tydzień Wychowania. Będzie czytany list biskupów polskich z tej okazji. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej. Taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu, prosimy więc o hojniejsze niż zwykle ofiary.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 1-20. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 666-683 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 75zł na potrzeby kościoła.

6. Prze cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 449 oraz na konto parafialne gwizdała Krzysztofa nr 415. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy spotkania grup parafialnych:

- ministranci młodsi czyli ze szkoły podstawowej będą mieć spotkania w każdy wtorek godzinę przed Mszą św. wieczorną, a ministranci starsi w każdy wtorek po Mszy św. wieczornej

- Akcja Katolicka spotykać się będzie w każdą pierwszą środę miesiąca po Mszy św. wieczornej, a więc najbliższe spotkanie będzie w tę środę

- w czwartek godzinę przed Mszą św. wieczorną będzie mieć spotkanie oaza dzieci Bożych, a w sobotę po Mszy św. wieczornej oaza młodzieży

Wszystkie grupy parafialne są otwarte, zapraszamy wiec wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych do wybrania sobie odpowiedniej grupy i przystąpienia do niej. Spotkania formacyjne przygotowania do I Komunii św. i do bierzmowania oraz spotkania scholi i chóru parafialnego będą ogłaszane oddzielnie. W tym roku parafialnej katechezy przedmałżeńskiej nie będzie.

9. W sobotę, 24.09. odbędzie się archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Matki Bożej Pocieszenia w Komborni. Przez najbliższe dwa tygodnie prosimy siostry różańcowe i braci o zapisywanie się w zakrystii na tę pielgrzymkę.