1. Przypominamy, że Msze św. w dni powszednie odprawiane są o godz. 7.00 i 18.00.

2. We wtorek – 8 września – Święto Narodzenia NMP Matki Bożej Siewnej – odpust w Starej Wsi. Po Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie ziarna na zasiew.  Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Również we wtorek po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów oraz kandydatów na ministrantów. Prosimy rodziców o zachęcenie chłopców do posługi przy ołtarzu. W Rudawcu Msza św. o godz. 18.00, a po niej poświęcenie ziarna na zasiew.

3. W środę o godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św.

4. W imieniu całej wspólnoty dziękujemy za posprzątanie i przystrojenie kościoła na niedzielę – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków w sobotę prosimy parafian z nr od 1 – 20.

5. W przyszłą niedzielę – 13 września – od godz. 9.00 do 18.00 ze względu na rajd samochodowy będzie zamknięta droga z Izdebek do Rudawca. W związku z tym Msza św. w Rudawcu będzie wyjątkowo o godz. 8.00. W imieniu organizatorów przepraszamy za utrudnienia.

6. W przyszłą niedzielę o godz.10.30 o poprowadzenie modlitwy różańcowe prosimy różę Niepokalanego Poczęcia NMP. Równocześnie informujemy, że od października zmiana tajemnic różańcowych będzie w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 11.00.