1. Jutro, 2.09, uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Rozpocznie się ono w naszym kościele Mszą św. o godz. 8.00, na którą serdecznie zapraszamy dzieci z obwodu szkół podstawowych, gimnazjalistów, nauczycieli i rodziców. Pół godziny przed Mszą św. będzie możliwość spowiedzi św. Dzieci do kościoła dowiezie autobus szkolny i po Mszy św. również dowiezie do szkół. Po Mszy św. dalsze uroczystości będą w szkołach, prosi się więc o przyniesienie ze sobą obuwia zmiennego.

2. W środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W pierwszy czwartek września spowiedź św. od godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Ofiarowania NMP.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu od godz. 17.00 będzie spowiedź św. O 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszo piątkowe, podczas którego adorować będzie róża MB Różańcowej. W piątek też o godz. 20.00 wyrusza z naszej parafii autokarowa pielgrzymka do Lichenia. 15 minut przed 20.00 będzie spowiedź św. pielgrzymów i Komunia św., a potem ich pożegnanie. Pielgrzymce przewodniczył będzie ks. Paweł Ostafiński.

5. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków żywego różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Bolesnej. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

6. 8.09 przypada święto Narodzenia NMP czyli MB Siewnej. Ponieważ jednak w tym roku wypada niedziela, dlatego nie ma tego święta. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Na sumie będzie tradycyjne poświęcenie ziarna do siewu.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 361-380. Prosimy nie kupować kwiatów, gdyż pozostaną te które będą na ślubie. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 341-360 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 65 zł na potrzeby kościoła.

8. W poniedziałek Msze św. będą rano o godz. 8.00 i wieczorem o 18.00, we wtorek i sobotę rano o 7.00 oraz wieczorem o 18.00, natomiast w środę, czwartek i piątek Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – z nr 78, z nr 344, z nr 372, Chryń Wojciech nr 497, Kindrat Andrzej i na konto parafialne Gwizdała Krzysztofa, po 100 zł – z nr 65, Gładysz Józef nr 222, Gładysz Urszula nr 339, Cieśla Leonia, z nr 543, anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.