1.  Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc rodzinom poszkodowanym w wyniku gwałtownych zjawisk pogodowych.

2. We wtorek, 26.08, przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. O godz. 18.00 będzie Msza św., na którą zapraszamy wszystkich parafian, by podziękować Maryi za opiekę nad naszym narodem i przez Jej wstawiennictwo wyprosić u Boga potrzebne łaski.

3. W środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Zielnej.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 1-20, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 666-683 za przygotowanie kościoła na niedzielę.

6. W tym tygodniu w środę, czwartek i piątek Msze św. będą wieczorem, w poniedziałek, wtorek i sobotę Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: po 200zł – Telega Andrzej nr 101a, Gwizdała Zofia nr 324, Sidor Zofia nr 500, z nr 538, po 100zł – Baran Mieczysława nr 72, Lubecka Bożena nr 433a, anonimowa. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę w Sanktuarium św. Jana w Dukli odbędą się 31 Dożynki Archidiecezjalne – początek o godz. 10.00, Msza św. o godz. 12.00. Duszpasterstwo Rolników zaprasza do Dukli delegacje z każdej parafii naszej Archidiecezji z dożynkowym wieńcem i chlebem.

plakat_dozynki