1. Dziś kanonicznie wprowadzony przez Ks. Dziekana obejmuje proboszczowanie w Izdebkach nowy proboszcz Ks. Robert Drążek, któremu życzymy błogosławieństwa Bożego i wstawiennictwa Św. Patronów parafii: Matki Bożej i świętych Apostołów Piotra i Pawła. We wtorek przybędzie nowy wikariusz – Ks. Grzegorz Lęcznar. Ma 18 lat kapłaństwa, pochodzi z parafii Krzemienica koło Łańcuta, a ostatnio przez 5 lat był wikariuszem w Tarnawie koło Zagórza. Również Ks. Grzegorzowi życzymy wielu łask Bożych w pracy w naszej wspólnocie parafialnej.

2. W środę przypada Uroczystość MB Częstochowskiej. O godz. 1800 będzie Msza św., na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, by podziękować Maryi za opiekę nad naszym narodem i przez Jej wstawiennictwo wyprosić u Boga potrzebne łaski.

3. W przyszłą niedzielę w Żurawicy będą 37. Archidiecezjalne Dożynki. Duszpasterstwo Rolników zaprasza delegacje z każdej parafii naszej Archidiecezji z wieńcem dożynkowym i chlebem. O godz. 1100 będzie tam Msza św. dziękczynna za zebrane plony z poświęceniem wieńców dożynkowych.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 646 – 665. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 626-645 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane będą tylko wieczorem o godzinie 1800.

6. Bóg zapłać za ofiarę 100 zł, którą na opłacenie prac przy kościele złożono z nr 623.

7. W zakrystii nadal można nabywać książkę-album o historii naszego kościoła w cenie 30 zł – jest jeszcze około 35 egz.