1. We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, patrona kapłanów; w modlitwie polecamy wszystkich duszpasterzy, zwłaszcza proboszczów.

2. W środę o 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, po niej Msza św.

3. W czwartek święto Przemienienia Pańskiego, odpust w Brzozowie, gdzie Suma odpustowa będzie o 18.00. Jest to pierwszy czwartek miesiąca – o 17.30 będzie spowiedź, o 18.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP.

4. W pierwszy piątek przed południem ks. Dariusz odwiedzi zgłoszonych chorych, ks. Paweł chory ze swojego rejonu odwiedzi w sobotę przed południem. Po południu spowiedź od godz. 17.00, o 18.00 Msza św., po niej nabożeństwo pierwszopiatkowe, podczas którego adorować będzie róża Ofiarowania NMP.

5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na opłacenie kosztów ostatnich prac przy kościele.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedziele prosimy parafian z rej. 584 – 605. „Bóg zapłać” parafianom z rej. 561 – 583 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 140 zł na prace przy kościele.

7. Przez cały ten tydzień, oprócz wtorku i soboty, Msze św. będą tylko wieczorem o 18.00. We wtorek i sobotę będą o 7.00 i 18.00.

8. Nadal można kupić album o historii naszego kościoła w cenie 30 zł.

9. Ponieważ Ks. Proboszcz w piątek udaje się na urlop, począwszy od piątku przez najbliższy tydzień ze wszystkimi sprawami parafialnymi prosimy zgłaszać się do księży wikariuszy.