1. W  środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy,
    a po niej Msza św.
  2. W czwartek rozpoczniemy miesiąc sierpień, który jest miesiącem trzeźwości, miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawić się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi jak wiele zależy od naszej postawy. Od godz.  17.30 będzie spowiedź o 18 Msza św., po niej Godziną św., podczas której adorować będzie różą M.B. Nieustającej Opieki.
  3. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godziny 17.00 o 18 Msza św., po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie Róża Niepokalanego Serca NMP. W piątek w kościele parafialnym jest możliwość zyskania odpustu zupełnego tzw. „Porcjokuli”.
  4. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe , podczas którego adorować będzie róża M. B Królowej Polski. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego przeżywać ją będziemy jako adoracyjną. Po prymarii adorować będzie róża Matki Kościoła, po sumie róża M.B. Szkaplerznej a po Mszy św. o 16.00 Matki Bożej Zielnej. Taca przeznaczona będzie na potrzeby Archidiecezji. Ponieważ będzie to dzień wspomnienia św. Jana Mari Vianeya, patrona kapłanów, w modlitwie polecamy więc wszystkich duszpasterzy, szczególnie proboszczów.
  6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedziele prosimy parafian z nr od 221-240.  Bóg zapłać parafianom z nr od 201- 220 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę oraz ofiarę 60 zł na prace przy kościele.
  7. Przez cały tydzień, oprócz piątku, Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorek o godz. 18.00. W piątek Msze św. będą rano o godz.7.00 oraz wieczorem o 18.00.
  8. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli:

Po 200 zł – z nr 181 i na konto parafialne Zbigniew Zając nr 85A.

150 zł – z nr 538.

100 zł – z nr 203

Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

1. Jeszcze przez dwa tygodnie można się zapisywać  w zakrystii na jednodniową autokarową pielgrzymkę na Kalwarię Pacławską we wtorek 13 sierpnia.
  2. Ponieważ Ks. Proboszcz w piątek udaję się na urlop, począwszy od piątku przez dwa tygodnie ze wszystkimi sprawami parafialnymi prosimy się zgłaszać do księży wikariuszy.