1. Przypominamy, że dziś z okazji błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych, po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

2. W środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca spowiedź św. od godz. 17.30. O 18.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża M.B. Szkaplerznej.

4. W pierwszy piątek sierpnia przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 17.00. O 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża M.B. Zielnej.

5. W sobotę, 2.08, w każdym kościele parafialnym istnieje możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli”. Na Mszę św. wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca – po Mszy św. będzie bowiem nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża M.B. Siewnej. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca sierpnia, dlatego przeżywać ją będziemy jako adoracyjną. Godzinki przed prymarią śpiewać będzie róża Matki Kościoła. Po Prymarii adorować będzie róża M.B. Bolesnej, po sumie – M.B. Częstochowskiej, po Mszy św. Wieczornej – M.B. Różańcowej. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby Archidiecezji.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 606 – 625. „Bóg zapłac” parafianom z nr 584 – 605 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

8. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: po 200 zł – Owsiany Robert nr 283a, Mycka Mieczysław, Telega Emilia, Baran Marian nr 343, z nr. 344, Kindrat Andrzej, Bobola Sylwester; po 100 zł – Zawada Maria, Owsiany Zdzisław nr 447. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Jeszcze przez dwa tygodnie można zapisywać się w zakrystii na autokarową pielgrzymkę na Kalwarię Pacławską w dniu 13 sierpnia.

11. W poniedziałek, 28.07. w Miejscu Piastowym odbędzie się X Narodowa Modlitwa o Trzeźwość Narodu. Główne uroczystości rozpoczną się o godz. 18.00 i będą transmitowane przez Radio Maryja. Msza św. koncelebrowana przez Biskupów i kapłanów będzie o godz 18.40.

12. We wtorek, 29.07. o godz. 19.00 w Sali Domu Parafialnego będzie wyświetlany film o katastrofie smoleńskiej pt. „Jak zginął Prezydent”. Film wyświetli Klub „Gazety Polskiej” w Brzozowie, a wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

13. W sobotę, 2.08. na rynku w Jarosławiu odbędzie się koronacja obrazu M.B. Śnieżnej Królowej Rodzin, której dokona Ks. Abp Metropolita Przemyski Józef Michalik. Początek uroczystości o godz. 10.00, a uroczysta Eucharystia Koronacyjna o godz. 11.00.

14. Ks. Marek Typrowicz, proboszcz z Ustrzyk Górnych informuje, że zebrał w ostania niedzielę tacę na budowę kościoła w Mucznem w wysokości 4326,85 zł. Wszystkim ofiarodawcom składa serdeczne „Bóg zapłać”.