1. We wtorek wypada wspomnienie św. Marii Magdaleny – odpust w Przysietnicy, gdzie Suma odpustowa będzie o godz. 11.00.

2. W środę przypada święto św. Brygidy Szweckiej, zakonnicy, patronki Europy. O godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek będzie wspomnienie św. Kingi, a w piątek święto św. Jakuba Apostoła.

4. W sobotę wspominamy Rodziców NMP, św. Joachima i Annę – dzień szczególnej modlitwy za rodziców i ludzi starszych.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Królowej Polski. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Wszystkie pojazdy prosimy pozostawić na parkingach – tam będzie ich poświecenie. Przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary przeznaczone na potrzeby misji, na zakup polskim misjonarzom środków transportu. Kierujemy więc apel do kierowców, aby jako podziękowanie za bezpiecznie przejechane kilometry złożyli dar kierując się hasłem: „1 gr za 1 km”.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 584-605, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 561-583 za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę 50 zł na potrzeby kościoła.

7. W poniedziałek, wtorek i środę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00, natomiast w czwartek, piątek i sobotę Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 18.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: po 200zł – Barnik Adam, Telega Kazimierz, z nr 169, z nr 244, Fil Aleksander nr 334, z nr 365, Dymnicki Bolesław, Matwijczyk Julian, Mistecka Maria nr 550, z nr 664, po 100zł – Owsiany Edward nr 1, Organ Jan nr 44, Chryń Jan nr 70, z nr 86, Owsiany Marek nr 105, Potoczna Janina nr 178, z nr 262a, z nr 288, Sura Tadeusz, Lubecki Jan nr 347, Ogrodnik Piotr nr 423a, Blama Stanisława, anonimowa. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. W środę, 13.08, będzie tradycyjna, jednodniowa pielgrzymka autokarowa na Kalwarię Pacławską. Można zapisywać się na tę pielgrzymkę w zakrystii przez najbliższe trzy tygodnie.