1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są ofiary, które będą przeznaczone na operację nóżek w Stanach Zjednoczonych półtorarocznej dziewczynki Victorii. Przypominamy też, że dziś po Sumie będzie zebranie Rady parafialnej.

2. W o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Od środy w naszej Archidiecezji będziemy gościć młodzież przybywającą na Światowe Dni Młodzieży – Kraków 2016.

3. W piątek przypada święto św. Marii Magdaleny – odpust w Przysietnicy, gdzie Suma odpustowa będzie o 11.00.

4. W sobotę przypada święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Matki Kościoła. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Wszystkie pojazdy prosimy pozostawić na parkingach – tam będzie ich poświecenie. Przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na zakup polskim misjonarzom środków transportu. Kierujemy więc apel do kierowców, aby jako podziękowanie za bezpiecznie przejechane kilometry złożyli dar kierując się hasłem: „1 gr za 1 km”.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 541-560. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 521-540 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 40zł na potrzeby kościoła.

7. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 266, Owsiana Janina nr 412, z nr 423, Hadam Lesław oraz na konto parafialne Zając Zbigniew nr 85, po 100zł – Oleszko Bolesław, Lubecka Zofia nr 131, z nr 196, z nr 323, z nr 518, z nr 634, z nr 675, 50zł – anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę kredytu wyniosła 2300zł i została zapłacona kolejna rata w wysokości 2500zł.

Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak informuje:

STUDENCI – RUSZA NABÓR DO KONKURSU STYPENDIALNEGO