1.W środę o godz. 18.00 będzie nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

2.W sobotę wypada święto św. Marii Magdaleny – odpust w Przysietnicy, gdzie suma odpustowa będzie o 11.00.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. M.B. z Lourdes. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Wszystkie pojazdy prosimy pozostawić na parkingach – tam będzie ich poświęcenie. Przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na zakup polskim misjonarzom środków transportu. Kierujemy więc apel do kierowców, aby jako podziękowanie za bezpiecznie przejechane kilometry złożyli dar kierując się hasłem: „1gr za 1km”

4.O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 181-280. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 161-180 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Przez cały ten tydzień, oprócz czwartku i piątku, Msze św. będą odprawiane rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 18.00, w czwartek i piątek Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – Czopor Eugeniusz nr 524 i z nr 530; po 100zł – z nr 368, Jeleń Bogdan, anonimowa; 50zł – anonimowa.

Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na remont kaplicy cmentarnej wyniosła 2.100zł i została wpłacona na konto parafialne

7. Jak co roku będzie organizowana autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską. Ponieważ w tym roku 13.08 przypada w niedzielę, dlatego wyjątkowo wyjazd byłby w poniedziałek 14.08. Prosimy, by chętni na ten wyjazd zapisywali się w zakrystii, począwszy od dziś.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Brzozowie zaprasza zainteresowanych na spotkanie, podczas którego można będzie uzyskać informacje dotyczące nowych przepisów o obniżonym wieku emerytalnym. Pracownicy ZUS będą pełnić dyżur 18 lipca w godzinach od 10.00 do 13.00 na sali narad w Urzędzie Gminy.