1. Przypominamy, że dziś w naszej Ojczyźnie przeprowadzana jest II tura wyborów prezydenckich – każdy uprawniony Polak powinien w nich wziąć udział, spełniając swój obywatelski obowiązek.

2. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Wszystkie pojazdy prosimy pozostawić na parkingach, tam będzie ich poświęcenie. Przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na zakup polskim misjonarzom środków transportu. Kierujemy więc apel do kierowców, aby jako podziękowanie za bezpiecznie przejechane kilometry złożyli dar kierując się hasłem: „1gr za 1km”.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 521 – 540. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 501-520 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 70 zł na potrzeby kościoła.

4. Przez cały ten tydzień oprócz wtorku Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 1800, we wtorek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o 1800.

6. „Bóg zapłać” za ofiarę 100 zł na prace przy kościele złożył Wojtowicz Krzysztof nr 516. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że w ubiegłą niedzielę na pomoc powodzianom złożono 1.600 zł i kwota ta została przesłana do Przemyśla.

7. W zakrystii można jeszcze nabywać książkę – album o historii naszego kościoła w cenie 30 zł – zostało jeszcze ok. 100 egzemplarzy.