1. We wtorek rano o godz. 330 sprzed kościoła wyruszy autokarowa pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej pod przewodnictwem Ks. Dariusza.

2. W środę wspominamy św. Maksymiliana Marię Kolbego, prezbitera i męczennika. O godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

3. W czwartek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP – MB Zielnej. Msze św. będą tak jak w każdą niedzielę. Na wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. OO. Jezuici zapraszają w tym dniu do Starej Wsi na sumę odpustową o godz. 1100

4. W przyszłą niedzielę na Sumie będziemy przeżywać parafialne dziękczynienie za plony. Prosimy o przyniesienie na sumę wieńców dożynkowych z poszczególnych rejonów parafii.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 261 – 280. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 241-260 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. Przez cały ten tydzień Msze św. z wyjątkiem świątecznego czwartku Msza św. będzie odprawiana tylko wieczorem o godzinie 1800.

7. „Bóg zapłać” za ofiarę 100 zł, którą na pracę przy kościele złożono z nr 60 i bardzo prosimy o dalsze ofiary na ten cel.