1. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W piątek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

3. W sobotę przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP – MB Zielnej. Msze św. będą tak jak w każdą niedzielę. Na wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. OO. Jezuici zapraszają w tym dniu do Starej Wsi na sumę odpustową o godz. 1100

4. W przyszłą niedzielę na sumie będziemy przeżywać parafialne dziękczynienie za plony. Prosimy o przyniesienie na sumę wieńców dożynkowych z poszczególnych rejonów parafii. W piątek 21 sierpnia Ks. Proboszcz kończy proboszczowanie w Izdebkach, więc w przyszłą niedzielę będzie składał Bogu dziękczynienie za 30 lat swojego proboszczowania w Izdebkach. Będzie to również okazja do podziękowania księżom wikariuszom za pracę w naszej parafii, bo decyzją Ks. Abpa Adama Szala przechodzą do pracy wikariuszowskiej w innych parafiach. Przyszła niedziela będzie również Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym.

5. „O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 606 – 625. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 584-605 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. Od poniedziałku do piątku Msze św. odprawiane będą tylko wieczorem o godzinie 1800.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 100 zł – Pecka Czesław i Blama Zbigniew. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W zakrystii nadal można nabywać książkę – album o historii naszego kościoła w cenie 30 zł.

Apel Przewodniczącego KEP o przestrzeganie zaleceń sanitarnych

Apel Przewodniczącego KEP o pomoc dla mieszkańców Bejrutu