1. We wtorek przypada święto św. Benedykta, Patrona Europy.

2. W środę o godz. 18.00 będzie nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. M.B. Gromnicznej.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 161-180. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 141-160 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę

5. W Poniedziałek i wtorek Msze św. będą odprawiane rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 18.00, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 400zł – anonimowa, po 200zł –Telega Andrzej nr 101a, Konieczny Mateusz, po 100zł – Potoczny Antoni nr 567, nr 623.

Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Bardzo ważne ogłoszenie odnośnie śmieci na cmentarzu. We wszystkich wioskach naszej Gminy, mieszkańcy sprzątający groby swoich bliskich zbierają śmieci do przyniesionych przez siebie worków, które potem wystawiają przy drodze i one są zabierane w dniu wywozu śmieci z całej wioski. Dlatego prosimy wszystkich parafian o dostosowanie się do tych wymogów. Gdyby komuś zabrakło worków, można się po nie zgłosić do Pana Sołtysa. Już nie będzie bowiem wywożenia śmieci z cmentarza, chyba, że na własny koszt parafii.