1. Ks. Proboszcz składa serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przygotowali i uświetnili uroczystości jubileuszowe: księżom wikariuszom, którzy kierowali przygotowaniami, strażakom, KGW, członkom Rady Parafialnej z Izdebek i Rudawca, chórowi parafialnemu, scholi, kościelnemu, organiście, dzieciom i młodzieży, ministrantom, wszystkim parafianom i gościom za obecność i modlitwę.

2. Przypominamy, że po wszystkich Mszach św. przed kościołem będzie zbiórka pieniędzy do puszek, które będą przeznaczone na pomoc poszkodowanym przez powódź i podtopienia.

3. W środę przypada wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona archidiecezji. O godz. 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W sobotę przypada święto św. Benedykta, opata, patrona  Europy.

5. Taca z przyszłej niedziel przeznaczona będzie na opłacenie prac przy kościele.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z rej. 501 – 520. „Bóg zapłać” parafianom z rej. 481 – 500 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 100 zł  na pracę przy kościele.

7. Przez cały tydzień Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: 400 zł – Blama Roman nr 532; 200 zł – ananimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. W zakrystii nadal można nabywać książkę o historii naszego kościoła w cenie 30 zł.