1. Dziś o godz. 1600 będzie Msza św. z nauką rekolekcyjną, a po niej nabożeństwo czerwcowe. Przypominamy, że dziś w naszej Ojczyźnie przeprowadzane są wybory prezydenckie – każdy uprawniony Polak powinien wziąć w nich udział.

2. Jutro Uroczystość Św. Piotra i Pawła – nasz parafialny odpust. Msze św. będą o 800, 1100 i 1800 z nabożeństwem czerwcowym. Zapraszamy szczególnie na uroczystą sumę o godz. 1100, która będzie połączona z trzema jubileuszami: 100-lecia poświęcenia naszego kościoła oraz 40-leciem kapłaństwa i 30-leciem proboszczowania w Izdebkach Ks. Proboszcza. Koncelebrowanej sumie przewodniczył będzie i słowo Boże wygłosi Ks. Abp Metropolita Adam Szal, a wraz z nim odprawiać będzie kilkudziesięciu kapłanów. Dlatego prosimy parafian, aby parkingi przed domem przedpogrzebowym i nad kościołem zostawili dla kapłanów i zaproszonych gości. Na sumę zapraszamy OSP w Izdebkach ze sztandarem i prosimy o obsługę procesji i kierowanie ruchem przed i po sumie. Podczas procesji adorować będzie róża MB Gromnicznej. W poniedziałek pamiętajmy w modlitwie o wszystkich solenizantach, szczególnie księżach Piotrach i Pawłach.

3. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W pierwszy czwartek lipca o godz. 1730 będzie spowiedź św. O godz. 1800 Msza św. a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

5. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. O godz. 1700 będzie spowiedź św. O godz. 1800 Msza św. a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski.

6. W pierwszą sobotę na Mszę św. o godz. 1800 zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Poczęcia NMP, a po nim zmiana tajemnic różańcowych.

7. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po sumie róża św. Józefa, a po mszy św. o godz. 1600 róża św. Jana z Dukli. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na wsparcie poszkodowanych ostatnimi powodziami i podtopieniami.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 481 – 500. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 461-480 oraz wszystkim parafiankom i parafianom za przygotowanie kościoła i jego otoczenia na niedzielę i uroczystość odpustową.

9. Od wtorku do soboty, oprócz piątku Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800, a w piątek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

10. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 200 zł – z nr 88, z nr 137 z nr 358; po 100 zł – z nr 227, Stanisław i Ewa Wierzchowscy. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. Przypominamy, że w zakrystii nadal można kupować książkę-album o historii naszego kościoła w cenie 30 zł.